Žieminės padangos: pirkti naujas ar naudotas?

Žieminės padangos: pirkti naujas ar naudotas?

Perkant žiemines padangas, reikia ne tik pagalvoti, kur jas įsigyti, bet ir kokias pirkti. Kai kurie mano, kad kur kas praktiškiau pirkti naudotas padangas, kadangi tokiu atveju nereikės permokėti, o kokybė labai panaši. Tačiau, ar toks požiūris tikrai yra teisingas? Gal visgi kur kas paprasčiau pirkti naujas padangas ir negalvoti apie tai, kas jas naudojo prieš tai? Visų pirma, reikia atskirti du dalykus. Naudotos padangos gali būti ir tos, kurios buvo naudotos prieš tai, ir tos, kurios nebuvo naudotos, tačiau pasiekė tam tikrą amžių, todėl negali būti skaitomos, kaip naujos. Pirmuoju atveju, akivaizdu, jog padangos gali būti praradusios kokybę. Be to, neaišku, kaip jos buvo naudojamos. Gal padangas vairuotojas ne tik naudojo ne pagal paskirtį, bet ir neprižiūrėjo bei visiškai netinkamai laikė ne sezono metu. Tuo tarpu naudotos padangos, kurios nėra nei karto važinėtos, tačiau yra kelerių metų, todėl negali būti skaitomos, kaip naujos, gali būti ne tik kokybiškos, bet ir visiškai saugios keliams. Taigi, jeigu norite sutaupyti ir pirkti naudotas padangas, rinkitės tas, kurios dar nebuvo naudotos, tačiau yra sulaukusios kelerių metų.

Ar verta pirkti padangas iš užsienio?

Sutaupyti galima ne tik perkant naudotas padangas, bet ir renkantis gaminius iš užsienio. Tiesa, toks taupymo būdas labiau padės išleisti daugiau pinigų, nei sutaupyti. Deja, bet perkant padangas iš užsienio jūs ne tik negalėsite pasirinkti kokybiškų gaminių, bet ir jų grąžinimas kainuos brangiai. Tad tie, kurie bijo rizikuoti, turėtų rinktis žiemines padangas internetu ne iš užsienio, o Lietuvoje. Tokiu būdu nereikės jaudintis nei dėl jų kokybės, nei dėl brangaus grąžinimo.

Kaip išsaugoti padangas?

Padangų išsaugojimas gali būti labai sudėtingas, jei bus pasirinktos netinkamos padangos. Tad praktiškiausia rinktis padangas, kurios būtų kokybiškos ir tinkančios jūsų automobiliui. Tokiu būdu galite neabejoti, kad žieminės padangos ilgai išliks kokybiškomis ir galėsite mėgautis saugiomis kelionėmis.

Parašykite komentarą