Kodėl verslai privalo naudotis tik profesionalių vertėjų paslaugomis?

Kodėl verslai privalo naudotis tik profesionalių vertėjų paslaugomis?

Tikriausiai visi žino daugybę skirtingų įmonių, kurios yra populiarios visame pasaulyje, tarkime ,,Amazon”, ,,Ebay”, ,,Aliexpress” ,,Adidas” ir dar daugelis kitų įmonių. Visos šios įmonės dirba pasauliniu mastu ir turi išvertę savo internetinius puslapius į daugiau nei 15 skirtingų kalbų. Kiekvienas verslas, kuris nori didinti pardavimų pajamas ir greičiau plėstis, turi galvoti ir apie kitas rinkas. Kiek teigiama šaltiniuose, 2020 metais verslo vertimai sugeneravo virš 45 milijardų eurų visame pasaulyje. Tai yra tikrai įspūdinga suma, tačiau reikėtų nepamiršti, kad įmonės išverčiančios savo tekstus į kelias kalbas, uždirba daugiau. Verslo vertimų paslaugos apima daugybę skirtingų užduočių, o tai gali būti laiškų vertimas klientams, dokumentų vertimas, puslapių vertimas, prekių vertimas, vaizdo įrašų vertimas ir dar daugelis kitų užduočių.

Tad tikriausiai jums kyla klausimas, dėl ko dar vertėtų samdyti profesionalius vertimo biurus?

Paverčiate savo prekės ženklą populiaresniu

Verslas kuris plečiasi į skirtingas rinkas gali padidinti savo potencialių klientų skaičių, bei pardavimų ir pelno pajamas. Labai svarbu paminėti, kad didžioji dalis žmonių vengia pirkti prekes ir paslaugas iš projektų, kuriuose jie nemato informacijos savo gimtąja kalba. Tai reiškia, kad lietuviškame puslapyje neparduosite savo paslaugų Vokietijoje gyvenantiems asmenims, nebent jie būtų lietuviai.

Visoms internetinės parduotuvėms labai svarbu atlikti prekių vertimus į skirtingas kalbas. Pažvelkite į Lietuvoje gerai žinomą internetinę parduotuvę ,,Pigu”, jie turi visų prekių vertimus lietuvių ir rusų kalba.

Išvengiate galimų nesusipratimų

Kad verslas veiktų sėkmingai, jis turi nedaryti net ir pačių menkiausių klaidų, kadangi tai gali sugadinti jų prekinio ženklo įvaizdį. Tad kiekvienas vertimas turėtų būti atliktas tik profesionalių vertėjų, kurie turėtų ilgametę patirtį ir būtų susidūrę su dideliais projektais. Kadaise ,,KFC” maisto restoranas išvertė savo žinutę klientams su klaida, o reikšmė gavosi ,,Mes nukasime jūsų pirštus”, tad dėl tokio teksto, jie susilaukė daugybė kritikos.

Patikimas vertimų biuras gali užtikrinti, kad visi tekstai būtų išverčiami be klaidų ir sudėliojami pagal visus reikalavimus. Kad užtikrinti jų patikimumą, rekomenduojama pasitikrinti ar jie turi ISO reikalavimus atitinkantį sertifikatą.

Parašykite komentarą