Auksiniai auskarai: kaip pasirinkti kokybiškus papuošalus?

Auksiniai auskarai: kaip pasirinkti kokybiškus papuošalus?

 

Iš gryno aukso pagaminti, aukštos kokybės juvelyriniai dirbiniai yra ilgametė investicija, kuri gali tapti puikia dovana sau ar patiems artimiausiems žmonėms. Dalinamės patarimais, kurie leis rasti Jūsų vertus auksinius auskarus.

  1. Jei turite alergijų, būkite itin dėmesingi. Auksiniai auskarai ne veltui yra prabangos sinonimas. Tiesa, jie tinka ne visiems: kai kurie žmonės, nešiojantys geltono aukso auskarus, skundžiasi, kad ilgainiui jų ausys parausta ir sudirgsta. Ekspertai teigia, kad pasirinkus auskarus su mažesniu karatų kiekiu, oda dirginama gerokai mažiau ir dauguma žmonių nebejaučia diskomforto. Beje, pasitaiko, kad skausmą sukelia ne auksas, o kiti auskarų sudėtyje esantys metalai, pavyzdžiui, nikelis. Todėl, jei esate alergiški, rinkitės medicininio aukso auskarus ir kitus papuošalus. Nors jų kaina bus didesnė, tačiau nejausite sudirgimo ir šie juvelyriniai dirbiniai galės būti Jūsų kasdienybės dalimi.
  2. Svarbu papuošalų patogumas. Kitas svarbus veiksnys, į kurį turėsite atsižvelgti perkant auskarus, bus jų patogumas. Žinoma, tai subjektyvus kriterijus, jis priklauso nuo žmogaus, kuris nešios auskarus, asmeninių poreikių. Vis dėlto, kuo sunkesni, masyvesni bus auksiniai auskarai, tuo didesnį diskomfortą jie gali sukelti, todėl verčiau rinktis mažiau sveriančius, elegantiškus auksinius auskarus.
  3. Vienas didžiausių prioritetų – auskarų ilgaamžiškumas. Auskarų, kaip ir kitų papuošalų ilgaamžiškumas visada turi labai didelę įtaką priimant galutinį sprendimą. Auksiniai auskarai dažniausiai yra labai kokybiški ir ilgaamžiai, tačiau visada verta pasidomėti papuošalo sudėtimi ir sertifikatais. Tik įsigiję aukštos kokybės, prabangius auskarus džiaugsitės ilgaamžiu papuošalu, kuris bus perduodamas iš kartos į kartą.
  4. Ekonomiškumas ar prabanga? Jei ieškote geros kokybės, tačiau ekonomiškos juvelyrikos, kurią galėtumėte dėvėti kiekvieną dieną, verta pasirinkti papuošalus, pagamintus iš aukso su mažesniu karatų skaičiumi. Tai taip pat būtų aktualu, jei perkate auskarus mažam vaikui, kuris gali būti šiek tiek nerūpestingas ir nesaugoti asmeninių daiktų. Ir atvirkščiai, jei ieškote auksinių auskarų, skirtų nešioti ypatingomis progomis, rinkitės kuo daugiau karatų turintį auksą: tai prabanga ir elegancija, kuri nepalieka abejingų.

Parašykite komentarą