TOP 3 žaidimai 2022 metais

TOP 3 žaidimai 2022 metais

Pasaulinė žaidimų rinka pastaraisiais metais suklestėjo, o dabar planetoje yra 3,24 milijardo žaidėjų. Nesvarbu, ar tai tik pramoga, kaip būdas pabėgti nuo mus supančio pasaulio, ar kai kuriems – net kaip profesionali karjera, vaizdo žaidimų pramonė nuolat auga kartu su naujausiomis technologijomis. Dėl plačiai paplitusios interneto prieigos daugiau nei bet kada anksčiau žmonių gali pasiekti skaitmeninius žaidimus naudodami konsolę arba per debesies srautinio perdavimo platformas, kurios dabar dominuoja rinkoje. Tiesą sakant, debesų žaidimų rinka dabar vidutiniškai verta 1,72 milijardo JAV dolerių.

Labiausiai žaidžiamas žaidimas pasaulyje

2022 m. populiariausias žaidimas pasaulyje yra „Minecraft“. 2011 m. lapkričio 18 d. išleistas „Minecraft“ tikrai nėra naujas žaidimas rinkoje, tačiau pastarąjį dešimtmetį „Mojang Studios“ žaidimas sulaukė didžiulės sėkmės. Šiandien žaidimo parduota daugiau nei 238 milijonai kopijų visose platformose. Dalis žaidimo sėkmės priklauso nuo puikių nuolatinių atnaujinimų ir naujų versijų leidimų, kurie skatina žaidėjus sugrįžti ir ieškoti daugiau.

Žaidimas sukasi aplink įsivaizduojamą pasaulį, kuriame viskas yra sudaryta iš blokų. Žaidėjai gali rinktis iš penkių skirtingų žaidimo režimų, įskaitant išgyvenimo režimą, kūrybinį režimą, hardcore režimą, žiūrovų režimą ir nuotykių režimą, suteikiantį žaidėjams laisvę padaryti žaidimą tokį, kokio jie nori. Arba tyrinėkite savo kūrybinę pusę kūrybiniame režime, kur galite kurti sudėtingas 3D struktūras, arba pasirinkite išgyvenimo režimą ir įeikite į iššūkį išlaikyti savo žaidėją gyvą žvalgų, monstrų ir minios pasaulyje.

Grand Theft Auto V

„Grand Theft Auto V“ yra veiksmo žaidimas, pasiekiamas daugelyje įrenginių, įskaitant „Xbox One“, „Playstation 5“, „Xbox 360“, „Playstation 4“, „Playstation 3“, „Xbox Series X/S“ ir „Windows“. Netrukus nuo Minecraft atsilikęs, „Grand Theft Auto V“ nuo 2013 m. rugsėjo 17 d., kai buvo išleistas, parduotas įspūdingas 165 mln. egzempliorių. Sukurtas suaugusiųjų auditorijai, jame yra daug rizikingų, tačiau jaudinančių temų – nuo ​​nusikalstamumo iki smurto, sekso. , narkotikai ir alkoholis, leidžiantys vartotojams patekti į pasaulį, kuriame neegzistuoja kasdienio gyvenimo reguliuojamoje visuomenėje ribos.

Fortnite

„Epic Games“ sukurtas „Fortnite“ yra legendinis „Battle Royale“ žaidimas, apimantis tiesioginio aptarnavimo stilių. Vienas iš būdų, kaip žaidimas išliko toks populiarus nuo jo išleidimo 2017 m., yra nuolatinis žaidimo pertvarkymas, kai atsiranda naujų funkcijų ir gudrybių, atsirandančių naujoms žaidimų tendencijoms.

Žaidimas taip pat įsilieja į popkultūrą bendradarbiaudamas su įvairiais muzikantais ir įžymybėmis, kad sukurtų jaudinantį pasaulį, kuriame žaidėjai gali bendrauti su epiniu mūšio leidimų turiniu. Iki šiol parduota daugiau nei 12,3 milijono žaidimo kopijų ir nematyti jokių ženklų, kad greitu metu jis sulėtės.

 

Parašykite komentarą