Naudingi patarimai perkant sužadėtuvių žiedą

Naudingi patarimai perkant sužadėtuvių žiedą

Galbūt atėjo laikas pirkti sužadėtuvių žiedą? Tuomet galime jus pasveikinti su tuo. Sužadėtuvių žiedo pirkimas gali būti ypatingai įdomus. Nepamirškite, kad sužadėtuvių žiedai dažniausiai reikalauja nemažai išlaidų, tad prieš pirkdami įsitikinkite, kad renkatės tinkamą žiedą.

Nesvarbu ar perkate su kieno nors pagalba , ar vieni , tačiau būtina žinoti viską, kad surastumėte tobulą žiedą savo antrajai pusei.

Tinkamos žiedo formos pasirinkimas

Jeigu žinote kokios formos žiedo nori jūsų antroji pusė, tuomet galite plačiai susiaurinti savo paieškas. Beveik visi žiedai turi skirtingas deimanto išpjovas, tad automatiškai skiriasi ir jų kaina. Apvalūs žiedai dažniausiai yra brangiausi. Prieš pirkdami žiedą, siūlome pasidomėti apie žiedo pjūvius.

Karato dydžio pasirinkimas

Vieniems asmenims svarbu didesnis brangakmenis, kitiems baltumas, o dar kitiems skaidrumas. Sutuoktinis turėtų žinoti, kas jų antrajai pusei labiausiai patiktų. Nors ir dauguma sako, kad dydis nėra svarbus, tačiau visuomet rekomenduojama rinktis kuo didesnį, nes spalvą ir aiškumą ateityje galėsite pakoreguoti.

Reikėtų pagalvoti ir apie tai, kad jūsų antroji pusė gali manyti , kad žino ko nori, bet užsimovusi žiedą gali užsinorėti visiškai kitokio. Sutaupytumėte pinigų, jeigu pasirinktumėte mažiau įprastą karatų dydį.

Teisingas išmatavimas

Nors ir tai akivaizdu, bet įsitikinkite, kad tiksliai išmatavote bevardį pirštą. Jokiais būdais nepirkite per mažo žiedo, nes jie gali sustabdyti kraujotaką ir pirštas pradėtų mėlynuotų. Mūvėdami žiedą turėtumėte jaustis patogiai. Jeigu nežinote savo partnerio piršto dydžio, galite paklausti jų draugų, šeimos narių arba paimti žiedą ir nueiti į kokią nors parduotuvę ir paklausti koks tai yra dydis.

Žiedų sertifikavimas

Sužadėtuvių žiedo pirkimas yra vienas iš brangiausių pirkinių, todėl neskubėkite pirkti ir viską darykite atsakingai. Kuomet išsirenkate tinkamą žiedą, įsitikinkite, kad jis yra sertifikuotas. Sertifikatai yra duodami ne visiems gamintojams. Jokiais būdais nepirkite nesertifikuotų žiedų, kadangi galite likti apgauti.

Kiek pinigų reikėtų išleisti žiedo pirkimui?

Nėra jokios taisyklės, kuri nustatytų sumą už kiek turėtumėte pirkti sužadėtuvių žiedą. Suma priklauso nuo kiekvieno asmens biudžeto ir pageidaujamo stiliaus. Supratimas apie tai, kokie veiksniai lemia žiedo kainą, gali padėti išnaudoti visas savo biudžeto galimybes.

Parašykite komentarą