Kodėl rekomenduojama naudoti lubrikantą?

Kodėl rekomenduojama naudoti lubrikantą?

Nėra jokios seksualinės patirties, kurios nebūtų galima šiek tiek pagerinti su lubrikantu. Tai gali padėti padaryti seksą geresniu, ypač jeigu moteris lytinis organas yra šiek tiek išsausėjęs. Kai kurie prezervatyvai turi jau natūralų vandens pagrindo lubrikantą, kuris gali padėti intymumo metu.

Kodėl rekomenduojama naudoti lubrikantą?

Tinkami lubrikantai gali suteikti pasitikėjimo ir šiek tiek kūrybiškumo naujiems dalykams, o kuomet tai daroma poroje, tuo smagiau viskas tampa.

  • Suteikiamas didesnis malonumas.
  • Galima naudoti sekso žaislus.
  • Padeda išvengti dilimo ilgesnio užsiėmimo metu.
  • Sumažina tikimybę, kad prezervatyvas gali plyšti.

Galite naudoti su sekso žaislais

Lubrikantai turi pranašumą dėl savo universalumo. Juos taip pat gali naudoti ir vienos moterys, kuomet naudoja sekso žaislus. Jie puikiai tinka naudojant su dildo arba vibratoriumi. Lubrikanto tepimas padeda masturbacijai ir greitesnei kulminacijai pasiekti.

Svarbu paminėti, kad bet kokiam sekso žaislui, kuris yra pagamintas iš silikono, būtina naudoti vandens pagrindo lubrikantą, nes silikoniniai lubrikantai gali sugadinti gumą.

Jie padeda tęsti ilgiau

Kartais nebegalima toliau tęsti intymių santykių dėl moters išsausėjimo ir yra sugadinamos visos linksmybės. Su lubrikanto pagalba galima išlaikyti lytinius organus gražius ir drėgnus, todėl bus lengva keisti pozicijas ir išmėginti naujus dalykus kiekvieną minutę.

Didesnė tikimybė, kad neplyš prezervatyvas

Dauguma galvoja, kad naudojant prezervatyvą, lubrikantai nėra būtini. Tačiau jie padeda sumažinti trintį, kuri yra dažniausia priežastis, kodėl plyšta prezervatyvai. Tinkamai naudojami prezervatyvai apsaugo net 98 procentus nuo nėštumo, todėl svarbu užtikrinti, kad jie būtų naudojami tinkamai.

Tai naudinga vyrams ir moterims

Prieš pradėdami intymius santykius, mes rekomenduojame visuomet naudoti lubrikantą. Jeigu norite naujų pokyčių, tuomet rekomenduojama rinktis aromatizuotą lubrikantą, kuris suteiks malonų kvapą ir skonį.

Lubrikantas nanami
Lubrikantas nanami

Mūsų pateiktoje nuotraukoje matote ,,Nanami Strawberry” lubrikantą, kuris kvepia gaiviomis braškėmis ir gali palengvinti prasiskverbimą. Jis puikiai tinkamas erotiniams masažams ir seksualiniams santykiams. Jo kaina yra 9,90 eur už 150 mililitrų. Šis lubrikantas yra pagamintas iš vandens pagrindo ir yra tinkamas naudoti su latekso prezervatyvais, oraliniam seksui ir sekso žaislams.

Parašykite komentarą